Author Topic: BRAND NEW 2017 NISSAN GTR!! (EXCLUSIVE FIRST LOOK & START UP)  (Read 1461 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RE78

• Yönetici
  • Rotary Engine Mazda Rx-7 & Rx-8 Forum

https://www.youtube.com/watch?v=BmTcmz6lh00

BRAND NEW 2017 NISSAN GTR!! (EXCLUSIVE FIRST LOOK & START UP)

Offline Ege Karabacak

• Genel Moderatör
asiri cirkin olmus benim gorusume gore :)
Series 1 Gt at 131.000 Km still strong! :) BVZT 395
2009 R3 which is at 69.000 Km Canada.

Offline Kaplan

• Gold Member
bence her markanın eski kasaları yani icabında 10 - 15 sene öncesi daha güzel  günümüzün araçları bana pek hitab etmiyor
2006 RX 8 39600 km, H&R yaylar, AEM - CAİ, Bennetbuild Ateşlemekitti, Rotiform TBM Jantlar 9.5 x 18 ET 35, komple led iç ve dış aydınlatma,  bagaj kapağı stop ışığı (24led), Mazdaspeed frontspoiler ve Marşpiyeler, Muteki lug nuts (bijon), fender strakes(orjinal).

Online Berk

• Yönetici
Böyle kapsamlı makyajlar genelde tasarım geçişi ve yüzünü güncellemek adına eğer ki kısa süre sonra çıkmayacaksa R36'ki tahminimce gene 3-5 sene beklenicektir böyle bir model için.. Concept 2020'yi anımsatan bir facelift olmuş.

2001Tokyo Motor Show'daki concept bunu andırıyordu aslında

2005 Tokyo Motor Show Concept

Eee tabiki 2007'den bu yana GTR 10 yaşına giriyor. Böyle kapsamlı bir makyaj yemesi normal tamamen marketing stratejisi ve Kazutoshi Mizuno GT-R 35'in chief engineer'ı başından bu yana upgrade ederek daha hızlı ve güncel hale getireceklerini belirtmektedir.
Dashboard hariç genelde ısındım çok güzel detaylar var dikkatli incelendiğinde.

Özellikle MKI ile arasında dağlar kadar fark var 480 HP'den 565 HP'ye upgrade edilerek zaman içerisinde felsefesi arabanın buydu güzelde oldu.

Nismo'yuda unutmayalım 600 HP'lik canavar

Never Say Never..

The following users thanked this post: Ege Karabacak

Offline benimki80

• Tam Üye
Ben şahsen arabaya bayıldım, zaten guzeldi iyice güzelleşmiş bir tek şu ekranı sıradan buldum o kadar ama izlerken keske alım gucum dahılınde olsa ıdı demedım degıl.

Offline Ege Karabacak

• Genel Moderatör
Sahsen ben nismoyuda begenmedigum icin ve bu fiyat araliginda amg gts alinabiliyor ve benim param o araca giderdi ama onemli olan gtr in ana degerlerini kaybetmemesi bu kadar guncelleme degisime ragmen ve berkin soyledigu gibi yenilenen nissan modelleri arasinda gtr yasini gosterecekti o yuzden alisacagiz artik :)
Series 1 Gt at 131.000 Km still strong! :) BVZT 395
2009 R3 which is at 69.000 Km Canada.